Abi ja info

Transport - Aiamajad.ee

Pakume tasuta transporti kõigile, kes oma aiamaja ostu veidi pikemalt (60 päeva) ette planeerivad.

  • Mandri-Eestis, Saaremaal ja Muhumaal toome kaubad otse objektile ning tõstame kraanaga paigalduskohale võimalikult lähedale.
  • Hiiumaa ja väikesaarte transporti on võimalik tellida tasuta kuni lähima mandril asuva sadamani.
Tarneaeg sõltub valitud tarneviisist, kuid reeglina suudame alla 70 mm paksuse seinaga majade tellimused täita 28 kalendripäeva jooksul. 70 mm seinapaksusega ning eritellimusel valminud majade tarneaeg on kuni 10 nädalat.
Laos olevatele majadele saame pakkuda lühemat tarneaega. Valides tarneviisiks “Kiire tarne” tuuakse majapakk kohale 3-5 tööpäevaga.

NB! Kaup tuuakse kohale autoga, millel puudub tõsteseade. Kauba mahalaadimise eest vastutab klient. Kauba saab maha laadida käsitsi või kahveltõstukiga küljelt.

Käsitsi laadimisel tuleb majapakk avada ja detailid ükshaaval autost maha tõsta. Olenevalt maja suurusest on laadimistöödeks mõistlik varuda 2-4 inimest. Reeglina võtab mahalaadimine 15 – 30 minutit. Transpordi hinna sees on 30 minuti pikkune auto ooteaeg laadimistöödeks.
Aiamaja detailid on pakitud alusele ja kaetud ilmastikukindla termokahaneva kilega.

Tuleb arvestada, et ostetud aiamaja pakk on suur ja raske ning kraanaga transpordiautole tuleb tagada piiranguteta ligipääs. Majapakkide pikkused jäävad vahemikku 3 – 6,3 m ning pakid on üle poole meetri kõrged. Majapakkide kaalud jäävad vahemiku 0,5 tonni – 1,5 tonn. Suuremad majad võivad olla pakitud ka mitmesse pakki. Paki mõõdud ja kaal on välja toodud iga toote juures eraldi.
AIAMAJAD.EE e-poest ostetud toodetele kehtib 14-päevane tagastusõigus. Kui teile kaup mingil põhjusel ei sobi, siis on teil võimalus 14 päeva jooksul alates toote kättesaamise päevast toode tagastada ja saada tasutud raha tagasi (v.a transpordikulu). Kaupa saab tagastada üksnes kasutamata kujul, täiskomplektsena ning originaalpakendis.

Kauba tagastamiseks täitke vabas vormis taganemise avaldus. Avaldus tuleb vormistada ning esitada 14 päeva jooksul toote kättesaamisest ning saata kirjalikult elektronposti aadressil info@aiamajad.ee. Avaldusse märkida tellimuse andmed (kaup, mis osteti; arve number; majapaki number, mis on leitav pakendilt), millest soovitakse taganeda, võimalusel tuua esile tagastamise põhjused ning lisada Kliendi kontaktandmed (eesnimi, perekonnanimi, tellimuse esitamise kuupäev, kontakttelefon).
Search
MINU OTSINGUD
TÜHJENDA