Abi ja info

E-poest ostmine - aiamajad.ee
E-poes ostu sooritamiseks ei pea endale looma kasutajakontot ega sisse logima. Juhul, kui tellimisel tekib küsimusi või vajate enne ostu sooritamist proffesionaalset nõu, helistage meie klienditeeninduse numbril 505 2558 (tööpäevadel 9:00-17:00) või saatke küsimused info@aiamajad.ee
E-poest saate tooteid otsida kategooriate, filtrite või otsingukasti kaudu.
 
Kõikides kategooriates olevaid tooteid on võimalik filtreerida erinevate toote omaduste (nt. hoone suurus, katuse tüüp, hind vms.) kaudu. Samuti on võimalik tooteid sorteerida, järjestades neid populaarsuse või hinna alusel.
 
Otsingukastist saab tooteid otsida maja nime, tooteseeria või toote kirjelduses esineva märksõna järgi.

Baasmudel on aiamaja stardikomplekt, mis on toodetud tehases.  Aiamaja baasmudel sisaldab reeglina maja puitdetaile koosuste- ja akendega kuid olenevalt toote ja tootja eripäradest võib baasmudel olla ka täielikult või osaliselt komplekteeritud.Täpne materjalide kirjeldus ja komplektsus on iga toote juures eraldi välja toodud.  

Aiamaja baasmudel on projekteeritud iseehitamise komplektina, millega iga huviline peaks iseseisvalt hakkama saama.
 
Aiamaja baasmudeli hind kujuneb peamiselt tulenevalt materjali kogusest, ukse ja akna kvaliteedist ning avatäidete arvust. Seega tasub olla tähelepanelik kui kahe sarnase välimusega baasmudeli hindades on erinevus. Reeglina on selle põhjuseks seina-, katuse- või põrandalaua paksus või uste- ja akende kvaliteet või arv.

Kuna osadel majadel puudub põrand ja alusraam, siis mõjutab ka see oluliselt baasmudeli lõpphinda. Ennekõike puudutab see kuure, garaaže ja lihtsamaid aiamaju.

Vajutades tootevaates + Lisad nupule on võimalik koheselt valida hoone valmisehitamiseks vajalikud ja majakomplektiga sobituvad ehitusmaterjalide komplektid, muud tooted ning paigaldusteenuse. Pakutavatele standardlahendustele arvutame hinna kohe.
 
Baasmudel ja kõik ehitusmaterjalide komplektid sobivad püstitamiseks ise-ehitajatele ning sisaldavad korrektset ehitustehnilist lahendust, õiges koguses materjale ja paigaldusjuhendit ise-ehitajale. Kõik materjalid tarnime mugavalt otse objektile, tasuta.
 
Kui tunned, et olete leidnud sobiva toote (baasmudeli), aga standardlahendused ei arvesta piisavalt teie vajadustega ja soovite personaalsemat lähenemist, siis võtke meiega ühendust. Komplekteerige toode sobivas mahus, vajutage nupule „Saada kiri“ ning täpsustage oma soov ja saatke meile päring. Võtame teiega ühendust või saadame täpsustatud hinnapakkumise esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui kolme tööpäeva jooksul.
Kui olete leidnud sobiva toote ja selle sobivas mahus komplekteerinud on võimalik toode lisada ostukorvi või salvestada lemmikutesse. Ostukorvi ja Lemmikute vaates näete komplekteeritud toote kokkuvõtet.
 
Ostukorvis saate valida sobiva tarneviisi ja näha esimest võimalikku paigaldusaega. Ostukorvi lisatud toode broneeritakse teie nimele 1 tunniks. Pärast 1 tunni möödumist salvestatakse ostukorvis olev toode lemmikutesse.
 
Ostukorvi ja Lemmikutesse salvestatud tooteid on võimalik vaadata erinevatest seadmetest, kui registreerite ennast kasutajaks või logite sisse teenusepakkuja (GOOGLE, FACEBOOK) konto vahendusel.
 
Kui olete ostukorvis toote üle kontrollinud ja tarneviisi valinud ning rahul tehtud valikutega vajutage nuppu „Mine maksma“. See klõps viib teid vaatesse „Kassa“.
 
Veenduge veelkord, et „MINU TELLIMUS“ vastab teie soovidele.  Seejärel sisestage arvelduse andmed ja valige sobiv makseviis. Tellimuse eest saab tasuda ettemaksuarve alusel, mis saadetakse arvelduse andemetesse sisestatud e-posti aadressile või pangalingi kaudu järgmistes internetipankades: Swedbank, SEB Pank, LHV Pank, Luminor Bank, Citadele Bank, Revoult ja N26. Tellimus loetakse esitatuks pärast ettemaksu laekumist müüja arveldusarvele. Tellimuse eest makstes nõustute AIAMAJAD.EE müügitingimustega.
Pärast ettemaksu tasumist kontrollime 1 – 3 tööpäeva jooksul üle tellimuse sisu ja saadame sisestatud e-posti aadressile tellimuse kinnituse ning eeldatava tarneaja. Seejärel asume tellimust täitma. Toodete kättetoimetamise täpse kuupäeva täpsustame hiljemalt viie tööpäeva jooksul enne tegelikku tarnepäeva. “Kiire tarne” valiku puhul võtame teiega ühendust hiljemalt järgmisel tööpäeval.
 
Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud).
 
Search
MINU OTSINGUD
TÜHJENDA